Nabór na stanowisko obsługowe - woźny-konserwator Informacja o przyjęciu na stanowisko sprzątaczki nabór - archiwum Informacja o przyjęciu na stanowisko obsługowe - woźny-konserwator

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ  IM. M. DĄBROWSKIEJ W GRODŹCU

OGŁASZA NABÓR NA  STANOWISKO OBSŁUGOWE – WOŹNY-KONSERWATOR

W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GRODŹCU

PL. KS. ABP. B. DĄBROWSKIEGO 4

62-580 GRODZIEC

Nazwa stanowiska: woźny – konserwator.

Na stanowisko będące przedmiotem naboru kandydat winien spełniać określone wymagania.

I.          Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo polskie pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z praw publicznych.
  2. Niekaralność za umyślne przestępstwa ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe.
  3. Preferowane wykształcenia zawodowe lub średnie.

II.       Wymagania dodatkowe:

1. Sumienność, dbałość o ład i porządek.
  2. Umiejętność pracy w zespole.
  3. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje lub uprawnienia.

III.    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

• Mycie i dezynfekowanie drzwi i okien, sprzętu sportowego, dbanie o zaopatrzenie w środki czystości
    i środki dezynfekcyjne.
  • Dbanie o czystość, przeprowadzanie dezynfekcji w wyznaczonych pomieszczeniach szkoły.
  • Sprawowanie opieki nad zabezpieczeniem całego obiektu szkoły, w tym hali sportowej, nad urządzeniami instalacyjnymi, łącznie ze sprzętem p.poż.
  • W okresie zimowym usuwanie śniegu przed budynkiem szkoły, posypywanie terenu

piaskiem w celu zlikwidowania ślizgawicy, troszczenie się się o czystość i porządek na terenie

wokół szkoły.

• W okresie wiosenno-letnio-jesiennym  dokonywanie koszenia trawników wokół obiektu szkoły
    i na stadionie oraz wykonywanie wszystkich prac porządkowych na terenie szkoły oraz parkingu
    dla autobusów.
  • Wykonywanie innych prac wynikających z potrzeb szkoły.

IV. Warunki pracy na stanowisku:

Praca na stanowisku woźnego-konserwatora w wymiarze 3/4 etatu zgodnie z organizacją pracy w Szkole Podstawowej w Grodźcu. Stanowisko pracy zlokalizowane w budynku szkoły. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, bez windy, potrzeba przemieszczania się po schodach.

V. Wymagane dokumenty:

1. List motywacyjny.
  2. Życiorys (CV)
  3. Kserokopie świadectw pracy lub zaświadczeń.
  4. Kserokopia  świadectw  potwierdzających wykształcenie.
  5. Kserokopia zaświadczeń o ukończonych kursach i szkoleniach.
  6. Kserokopia innych dokumentów potwierdzających posiadane kwalifikacje, umiejętności oraz  doświadczenie w pracy.
  7. Oświadczenie o niekaralności /druk do wypełnienia stanowi załącznik do ogłoszenia/.
  8. Oświadczenie o stanie zdrowia /druk do wypełnienia stanowi załącznik do ogłoszenia/
  9. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych /druk do wypełnienia stanowi załącznik do ogłoszenia/.
  10. Inne, które kandydat uzna za ważne dla jego przyszłej pracy.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie Szkoły Podstawowej
im. M. Dąbrowskiej w Grodźcu, pl. Ks. Abp. B. Dąbrowskiego 4 lub drogą elektroniczną na adres spgrodziec@konin.lm.pl  w nieprzekraczalnym terminie do dnia 25.08. 2020 roku.

O zachowaniu terminu decyduje data wpływu do Szkoły Podstawowej im. M. Dąbrowskiej w Grodźcu.

Aplikacje, które wpłyną do placówki po wyżej wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

VI. Inne informacje:

Kandydaci, którzy spełniają wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze zostaną poinformowani telefonicznie lub pisemnie.

/-/  Krzysztof Nowicki
  Dyrektor Szkoły Podstawowej